NORSK SKOVKATTERING
DEN NORSKE SKOVKAT
ARRANGEMENTER
KALENDER
KØB OG SALG
VÆRKTØJER
FORUM
LINKS



Bestyrelsen
Relevant

På denne side finder du bestyrelsen, samt medlemmer der har poster under bestyrelsen.

En af vores fornemmeste opgaver er at gøre Norsk skovkattering, Danmark så attraktiv som muligt, med bl.a. spændene medlemsmøder osv. Vi lægger samtidig stor vægt på at servicere vores medlemmer bedst muligt.

Hvis du skal at lave en indbetaling til Norsk skovkattering kan det gøres på
Reg nr.: 4426 Konto nr: 6961835

Har du en ide til et arrangement, ris eller ros så vil vi meget gerne høre fra dig.

Har du spørgsmål om den Norske Skovkat eller om Norsk Skovkattering, så er du velkommen til at kontakte et bestyrelsesmedlem

Formand
Annie Dahl
Brønderslev Allé 52
2770 Kastrup
Danmark

Tlf.: 25465851
Email: annie@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemskontakt, Uddannelsesansvarlig, Kontakt til andre klubber

Næstformand
Helene Carstensen
Skovkanten 52
2970 Hørsholm
Danmark

Tlf.: 24611857
Email: helene@norskskovkat.dk
Opgaver: Udstillingsformand, Hjælp til førstegangsudstillere

Kasserer
Annette Søndergaard
Parkvej 29
4490 Jerslev Sj.
Danmark

Email: annette@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemsregisteringer, killingelisten, hankattelisten, opdrætterlisten, sponsorkontakt, infoshows Øst

Bestyrelsesmedlemmer
Charlotte Hallenberg
Hvidtjørnevej 5
4600 Køge
Danmark

Email: charlotte@norskskovkat.dk
Opgaver: Webmaster, medieansvarlig, webredaktør

Charlotte Christel Jønsson
Lodbjergvej 1, Gierslev
4270 Høng
Danmark

Email: charlottej@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemsmøder Øst, infoshows Øst

Sys Vejlø
Ørbækvej 133
5700 Svendborg
Danmark

Tlf.: 50876342
Email: sys@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemsmøder Vest, topkattelisten

Dorthe Wendelbo Andersen
Egenappevej 53
5700 Svendborg
Danmark

Email: dorthe@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemsmøder Vest, infoshows Vest

Suppleanter
Ditte Marie Stevne Kristensen
Tvedvej 63
5700 Svendborg
Danmark

Email: ditte@norskskovkat.dk
Opgaver: Medlemsmøder Vest, infoshows Vest

Heidi Bregendahl
Vallekildevej 31
4534 Hørve
Danmark

Email: heidi@norskskovkat.dk
Opgaver: Sekretær, medlemsmøder Øst

Rikke Thingholm Hansen
Granvej 24
5250 Odense SV
Danmark

Email: rikke@norskskovkat.dk
Opgaver: Hjælp til førstegangsudstillere

Redaktør (ikke bestyrelsesmedlem)
Helene Vedel Jensen
Vendsysselgade 8, 1. th.
9000 Aalborg
Danmark

Email: redaktor@norskskovkat.dk

Dansk English