NORSK SKOVKATTERING
DEN NORSKE SKOVKAT
ARRANGEMENTER
KALENDER
KØB OG SALG
VÆRKTØJER
FORUM
LINKS



Bestyrelsen
Relevant

På denne side finder du bestyrelsen, samt medlemmer der har poster under bestyrelsen.

En af vores fornemmeste opgaver er at gøre Norsk skovkattering, Danmark så attraktiv som muligt, med bl.a. spændene medlemsmøder osv. Vi lægger samtidig stor vægt på at servicere vores medlemmer bedst muligt.

Hvis du skal at lave en indbetaling til Norsk skovkattering kan det gøres på
Reg nr.: 4426 Konto nr: 6961835

Har du en ide til et arrangement, ris eller ros så vil vi meget gerne høre fra dig.

Har du spørgsmål om den Norske Skovkat eller om Norsk Skovkattering, så er du velkommen til at kontakte et bestyrelsesmedlem

Formand
Pia Børgesen
Lindevej 25
4140 Borup
Tlf.: 24949320
Email: pia@norskskovkat.dk

Næstformand
Anne Hyttel Nielsen
Sandbygårdvej 11,
2700 Brønshøj
Tlf.: 38607830
Email: anne@norskskovkat.dk

Kasserer
Ellen Rotman
Gråstenvej 20, Felsted
6200 Aabenraa
Tlf.: 2260 4020
Email: kasserer@norskskovkat.dk

Bestyrelsesmedlemmer
Helene Carstensen
Skovkanten 52
2970 Hørsholm
Tlf.: 24611857
Email: helene@norskskovkat.dk

Annie Dahl Brønderslev Allé 52
2770 Kastrup
Tlf.: 25465851
Email: annie@norskskovkat.dk

Tanja Petersen Ougtvedvej 1
4291 Ruds Vedby
Tlf.: 5826 2124
Email: tanja@norskskovkat.dk

Trine Winkel
2730 Herlev
Tlf.: 28554355
Email: trine@norskskovkat.dk

Suppleanter
Elaine Derry
Abildgårdsvej 27
9900 Frederikshavn
Tlf.: 22864106
Email: elaine@norskskovkat.dk

Sys Vejlø
Ørbækvej 133
5700 Svendborg
Tlf.: 5087 6342
Email: sys@norskskovkat.dk

Jacqueline Ludwig
Vesterbrogade 31
7860 Spøttrup
Tlf.: 2340 5698
Email: jacky@norskskovkat.dk

Redaktør (ikke bestyrelsesmedlem)
Annette Søndergaard
Parkvej 29
4490 Jerslev Sj.
Tlf.: 22980033
Email: annettes@norskskovkat.dk

Dansk English