NORSK SKOVKATTERING
DEN NORSKE SKOVKAT
ARRANGEMENTER
KALENDER
KØB OG SALG
VÆRKTØJER
FORUM
LINKS



Bestyrelsen
Relevant

På denne side finder du bestyrelsen, samt medlemmer der har poster under bestyrelsen.

En af vores fornemmeste opgaver er at gøre Norsk skovkattering, Danmark så attraktiv som muligt, med bl.a. spændene medlemsmøder osv. Vi lægger samtidig stor vægt på at servicere vores medlemmer bedst muligt.

Hvis du skal at lave en indbetaling til Norsk skovkattering kan det gøres på
Reg nr.: 4426 Konto nr: 6961835

Har du en ide til et arrangement, ris eller ros så vil vi meget gerne høre fra dig.

Har du spørgsmål om den Norske Skovkat eller om Norsk Skovkattering, så er du velkommen til at kontakte et bestyrelsesmedlem

Formand
Pia Børgesen
Lindevej 25
4140 Borup
Tlf.: 24949320
Email: pia@norskskovkat.dk

Næstformand
Anne Hyttel Nielsen
Sandbygårdvej 11,
2700 Brønshøj
Tlf.: 38607830
Email: anne@norskskovkat.dk

Kasserer uden for bestyrelsen
Susan Zindel
Felevej 15
2730 Herlev
Tlf.: 2343 0992
Email: susanzindel@gmail.com

Bestyrelsesmedlemmer
Helene Carstensen
Skovkanten 52
2970 Hørsholm
Tlf.: 24611857
Email: helene@norskskovkat.dk

Annie Dahl Brønderslev Allé 52
2770 Kastrup
Tlf.: 25465851
Email: annie@norskskovkat.dk

Rikke Thingholm Hansen Granvej 24
5250 Odense SV
Tlf.: 29829853
Email: rikke@norskskovkat.dk

Trine Winkel
2730 Herlev
Tlf.: 28554355
Email: trine@norskskovkat.dk

Elaine Derry
Abildgårdsvej 27
9900 Frederikshavn
Tlf.: 22864106
Email: elaine@norskskovkat.dk

Redaktør (ikke bestyrelsesmedlem)
Annette Søndergaard
Parkvej 29
4490 Jerslev Sj.
Tlf.: 22980033
Email: annettes@norskskovkat.dk

Dansk English